منتظرتم

سلام گل من.

ميدونی چقدر وقته که منتظرتم؟ ميدونی چقدر آب و جارو کردم خونه دلمو تا وقتی که تو از راه ميرسی پاک پاک باشه همه گوشه هاش؟

توی گلدون چشام هزار ده تا گل مريم و نرگس گذاشتم که وقتی از راه ميرسی مست شی از عطرشون ؛ که با ديدنشون خستگی راه از تنت در بياد.

هووووووووم. دلم ميخواست زودتر بيای تا غبار راهو از تنت پاک کنم ؛ يه چايی داغ برات بيارم و بهت بگم خوش اومدی. خسته نباشي.

دلم ميخواست زود بيای ؛ پاهاتو دراز کنی ؛ يه کم کش و قوس بيای و بعد که آروم گرفتی ؛ يه دنيا حرف بزنی برام. از همه چيزايی که ديدی و شنيدی ؛ از جاهايی که رفتی و نرفتی ؛ فقط حرف بزنی که عطشم به شنيدن صدات رفع بشه. مهم نيست از کجاها تعريف کنی ؛ فقط تعريف کنی ؛ حرف بزنی و دنيامو سرشار کنی از طنين صدات.

دلم ميخواست زود بيای ؛ تا من بهت بگم چقدر منتظرت بودم ؛ چقدر دلم برات تنگ شده بوده و توی اين مدت که نبودی چقدر احساس تنهايی کردم.

تا بهت بگم که حالا ديگه ميفهمم تکيه دادن به يه نفر يعنی چی. بگم که ميفهمم احساس امنيت ؛ اعتماد ؛ آرامش و آسودگی يعنی چی.

و بگم که وقتی هی منتظر ميمونی و منتظر ميمونی چه ترسی ميگيردت ؛ چقدر فکرای احمقانه ميان توی سرت و آزارت ميدن. که چقدر آدم دور ميشه از اون آرامشی که با حضور تو داشته.

ميدونی که انتظار چه آتيشی ميندازه به دل آدم؟؟؟

زود برگرد گل من.

/ 5 نظر / 3 بازدید
پانته‌آ

جاشون خالی نباشه! اميدوارم انتظارت هر چه زودتر سر بياد. راستی ببينم، شما کجايی که اين وقت سال گل نرگس و مريم گيرت مياد؟ مچ ميگيريم آی مچ ميگيريم... ;o))

وحید

سلام گل من. اول به این دوستت پانته آ ، حالی کن که گل من مث گلهای بهشتی فقط کافیه اراده کنی تا عطر وجودش با هر رایحه دلخواه فضای زندگیتو پر کنه، هیچ ربطی هم به ایام سال نداره. بعدشم میخوام در کمال بدجنسی یه چیزی بگم : سحرم دولت بیدار به بالین آمد / گفت برخیز که آن خسرو شیرین آمد / مژدگانی بده ای خلوتی نافه گشای / که ز سحرای ختن آهوی مشکین آمد / ...

وحید

می دونم املا ۱۹ شدم !

سلاله

سلام ...... سلام ..... از طرف يه دختر خوب که تازه بزرگ هم شده ..... خوبه فضولی ام ارضا شده ها ..... والا الان با چماق طبقه ششم بودم .....:)) ..... مسافر گلم روزی که بيايی تمام حرف هايی را که برای نگفتن دارم برايت خواهم خواند و تمام دست نوشته هايم را با دلم يا با زبانم ... چه تفاوت دارد ......