آدما!!!

چه خوبه که اسم ماها رو گذاشتن آدم! روزگار اونقدر عجیب و غریب شده که اگه همین اسم هم از کل خصوصیاتی که باید میداشتیم برامون نمونده بود، دیگه تکلیفمون معلوم بود! یه راست میرفتیم قاطی حیوونا و خیال همه رو راحت میکردیم. اما نه ! دارم بی انصافی میکنم. خدا وکیلی معرفت خیلی حیوونا از ماها بیشتره.

دوره زمونه یه طوری شده که دیگه به هییییییییییییییییییییییچ کس نمیشه اعتماد کرد. کسایی رو که براشون کلی فداکاری می‌کنیم، به خاطر منفتعشون سه سوته آدمو میفروشن و زیر آب آدمو میزنن. تازه به اونایی که زیرآب نمیزنن میگن ساده و ببو.

به قول مدیرمون ما آدمها سه دسته‌ایم. یه دسته گوسفندن که قربونی میشن. یه دسته شغالن که اگر گرسنه باشن یا نباشن ضعیفها رو میدرن و حیف و میل میکنن، دو رو و مزورن و به ضعیفها ظلم میکنن و برا قویها دم تکون میدن. یه دسته هم شیرن که اگه گرسنه باشن میخورن، اگر هم سیر باشن به ضعیفها کاری ندارن و گاهی حتی بهشون پناه هم میدن.

مرام شیر رو قربون که با معرفت تر و بزرگوارتر از خیلی از ما به اصطلاح آدمهاست.

/ 3 نظر / 7 بازدید
حسنی

واقعا باهات موافقم.......چقدر بعضی ادما زشتن......چقدر بی معرفتن......توی این دنیای سنگی همه چیز بی روح شده......

بهرام

باهات موافقم هم با پست قبلی هم با این پست. منم داشتم چند وقت پشی به این فکر می کردم که گوشت آب پز کردن کل دغدغه ما شده که حالا کارتونش باید پخش بشه. تازه این فیلما اگه دقت کنی همش تبعیض جنسیتیه. زنا کار کنن‘ اونم صد نفر بر غذای یه نفر. حالا می خوان تو ذهن بچه ها هم اینو وارد کنن. واقعا" عقب مونده ایم.